وب قشنگی داری به وب منم سر بزن

این جمله را تا به حال چند بار بعنوان نظر در وبلاگت دریافت کرده اید حالا سئوال

1 - این نظر چه کاربردی دارد ؟ اگر داده نمی شد چی میشد ؟ زیرا نظر باید بگونه ای باشد که یا جنبه انتقاد داشته باشد که در این صورت مدیر وب با دیدن انتقاد اگر به جا باشد اصلاح کند و یا پیشنهاد باشد که در صورت امکان عملی شدن آنرا بکار ببندد در این جمله کلیشه ای که وب قشنگی داری چه انتقاد و یا پیشنهادی وجود دارد ؟

2 - در اینجا بنظر می رسد بیشتر منظور قسمت دوم است یعنی به وب من هم سربزن که در این صورت باید نوشته میشد لطفا از وبلاگ من بازدید کن .

3 - در بسیاری از وبلاگها در شروع عباراتی همچون نظر یادت نرود ، نظر فراموش نشود دیده می شود و جالبتر اینکه در بعضی از جاها جمله اگه نظر بزاری من دو سه برابر جبران میکنم به چشم میخورد ( یعنی اگر یک نظر بگذاری من دو یا سه تا نظر می گذارم ) اگر نظر دادن به این صورت مفید است کافی است هر که وبلاگ دارد یک بار جمله چه وب قشنگی را داری نوشته پس از کپی آنرا در تمام وبلاگها بگذارد و یا اینکه چرا در یک مطلب ، می تواند همین جمله را در همه مطالب به صورت جدا جدا کپی کند که در این صورت هر کدام از ما تعداد زیادی نظر دریافت می کنیم اما سئوال اینست که این نظرات چه استفاده ای دارند ؟

4 - البته بی شک انسان نیاز به مورد توجه قرار گرفتن دارد وقتی شخص وارد وبلاگش می شود با دیدن نظر ، متوجه توجه دیگران می شود اما این توجه باید واقعی باشد نه برای اینکه دیگری را به وبلاگمان دعوت کنیم نظر بگذاریم این که دیگر معنای مورد توجه قرار گرفتن را هم نمی دهد .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هنرهای چوبی محمودم عرقیات قالب های فارسی وردپرس 36 Elizabeth کاجیی وب سایت تخصصی علم اطلاعات و دانش شناسی حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی نوراللهی